Květen 2009

No Good Advice - videoklip

17. května 2009 v 15:29 | Petr |  Média


Sound Of The Underground - Videoklip

17. května 2009 v 15:00 | Petr |  Média


Live songs

17. května 2009 v 14:21 | Petr
Tak to nevím z kterého je to vystoupení, ale pěkné:


Girls A Live (2008)

17. května 2009 v 14:16 | Petr |  Média
CD vyšlo s albem Out Of Control:

Tangled Up (audio live in concert)

17. května 2009 v 14:14 | Petr |  Média
Audio z koncertu Tangled Up v HQ kvalitě:


B-sides (audio)

17. května 2009 v 14:13 | Petr |  Média
B-sides 2002-2008:


Tapety

15. května 2009 v 19:32 | Petr |  Média
Tady je několik krásných tapet


Nicola Maria Roberts

15. května 2009 v 15:15 | Petr |  Biografie

Nicola se narodila 5. října 1985 (ve znamení váhy). Ve škole získala přezdívky Cola a Ginge. Před soutěží pracovala jako servírka. Poprvé zazpívala ve 11 letech. Jejím oblíbeným filmem je Armagedon, oblíbenými herci Ben Affleck a Sylvester Stallone. Cola má vysněný cíl, podívat se na Floridu a do Karibiku. Mezi její oblíbené jídlo patří nudle a brambůrky, nemá ráda čínu a ryby. Mezi její koníčky patří zpěv, tanec, nakupování, práce a chození ven. Poprvé si koupila nahrávku od Spice Girls - Wannabe a Billie Piper - Girlfriend, jejím prvním koncertem byly Take That. Její oblíbená čísla jsou 6 a 9, oblíbeným dnem je pátek a mezi její dobré vlastnosti patří to, že je velice okouzlujicí.

Nadine Elizabeth Louise Coyle

15. května 2009 v 15:12 | Petr |  Biografie

Nadine se narodila 15. června 1985 (ve znamení blížence). Ve škole získala přezdívky Nadz a Diney. Díky svému nízkému věku nikde před soutěží nepracovala. Poprvé zazpívala ve 2 letech. Jejím oblíbeným filmem je Pretty Woman, oblíbenými herci pak George Clooney a Halle Berry. Nadz má ráda oblasti kde je velmi teplo. Mezi její oblíbené jídlo patří mačkané brambory, nemá ráda uzeniny. Mezi její koníčky patří vaření, zpěv, plavání, jízda na koni a blbnutí. Poprvé si koupila nahrávku od Kylie Minogue a Jasona Donovana, jejím prvním koncertem byly Westlife. Její oblíbená čísla jsou 5 a 9, oblíbený den je středa a mezi její dobré vlastnosti patří vnímavost a citlivost.

Kimberley Jane Walsh

15. května 2009 v 15:03 | Petr |  Biografie

Kimberley se narodila 20. listopadu 1981 (ve znamení štíra). Ve škole získala přezdívku Kimmi, její přátelé jí říkali Kimba. Ráda hraje a učí drama (to je i její koníček), pracovala jako servírka nebo uklízečka. Její život změnila soutěž Pop Stars, ve které v roce 2002 vyhrála. Poprvé zpívala již od doby, kdy začala mluvit, jejím nejoblíbenějším filmem je Pretty Women, jejím oblíbeným hercem je Denzel Washington a herečkou Nicole Kidman. Jejím vysněným cílem je tropická pláž. Kimba miluje thajskou kuchyni a naopak nemá ráda pečivo s náplní. Má ráda nakupování a jídlo v přírodě. První nahrávkou, kterou si koupila byla píseň od Kim Appleby a jako první koncert na který šla byl koncert skupiny Eternal. Ještě musím dodat, že její oblíbená čísla jsou 3 a 7, nejoblíbenějším dnem je pondělí a její dobrou vlastností je její loajalita.

Sarah Harding

15. května 2009 v 14:48 | Petr |  Biografie

Sarah se narodila 17. listopadu 1981 (ve znamení štíra). Ve škole získala přezdívku Saz. Před soutěží pracovala jako servírka., operátorka nebo pizza girl. Poprvé zazpívala v projektu G. Jejím oblíbeným filmem je Goonies, oblíbenými herci Ben Affleck a Robert De Niro, oblíbenou herečkou je Angelina Jolie. Saz má ráda oblasti, kde je teplo. Má ráda italskou, čínskou, španělskou a anglickou kuchyni, nemá ráda garnáty, zázvor a koriandr. Mezi její koníčky patří zpěv, jídlo, jízda na koni, kino a tělocvična, ráda se směje, je šťastná a miluje společenský život. Poprvé si koupila nahrávku od Michaela acksona - Bad album, jejím prvním koncertem byl Eminem. Její oblíbená čísla jsou 2 a 4, oblíbeným dnem je úterý. Je ambiciózní, přátelská a má spoustu energie.

Cheryl Ann Tweedy

15. května 2009 v 14:42 | Petr |  Biografie

Cheryl se narodila 30.června 1983 (ve znamení raka). Ve škole získala přezdívku Chez, po škole začala pracovat jako servírka a v roce 2002 se přihlásila do Pop Stars. Poprvé zpívala již ve 12 letech, jejím nejoblíbenějším filmem je Ghost a hercem George Clooney a Denzel Washington. Chez miluje teplo, oblíbeným jídlem je čína a naopak nemá ráda buráky s máslem a olivy. Má ráda oblékaní, líčení a tanec. První nahrávkou, kterou si koupila byla píseň Never Gonna Give You Up od Ricka Ashleyho a jako první koncert na který šla byl koncert skupiny Steps. Ještě musím dodat, že její oblíbená čísla jsou 3 a 7, nejoblíbenějším dnem je pondělí a její dobrou vlastností je její loajalita. Cheryl se provdala za fotbalistu jménem Ashley Cole a v roce 2009 se podle čtenářů pánského magazínu FHM stala nejvíce sexy ženou.

Skupina

15. května 2009 v 14:27 | Petr |  Biografie

Holky se daly dohromady roku 2002, kdy vyhrály soutěž Pop Stars. Ještě téhož roku nazpívaly pilotní singl "Sound Of The Underground" - ten se stal velkým hitem a tak na sebe dlouho nenechaly čekat přípravy na celé album. V roce 2003 pak vydaly album pojmenované po debutovém singlu. Následovaly hity jako "No Good Advice, Life Got Cold nebo Jump." Poslední zmiňovaná se objevila ve filmu Láska Nebeská. V roce 2004 následovalo úspěchy předešlého alba a singlů nové album s názvem "What Will The Neighbours Say?." Z tohoto alba jsou známe hlavně "The Show, Love Machine, I´ll Stand By You či Wake Me Up." V té době byly z holek megahvězdy, jejich koncerty byly vyprodané ( každý vyšel na DVD) a alba se prodávala po tisících. Roku 2005 se tak vrátily s novou muzikou. Léto rozpálil singl "Long Hot Summer" následovaný hitem "Biology". Ještě před vánoci vychází v pořadí již třetí album nazvané "Chemistry" a ještě před koncem roku vyšel singl "See The Day". Album vyšlo i ve speciální edici na kterou holky nazpívaly vánoční písně. Na jaře 2006 vyšel pak ještě jeden singl a to "Whola Lotta History". Z alba měl ještě vyjít singl "Models", ten bohužel nevyšel. Na podzim 2006 připravily holky pro fanoušky další překvapení. Vydaly album "The Sound Of Girls Aloud - Greatest hits", na kterém jsou všechny singly a spoustu jiného materiálu, který za svou kariéru nasbíraly. Albu předcházel nový singl s názvem "Something Kinda Ooh". Holky plánují vydat jako singl píseň Money. A i přesto, že vydávají výběrovku nekončí.
V roce 2007 vychází album Tangled Up a o rok později Out Of Control. Na rok 2009 si děvčata berou volno a připravují své sólové projekty.

Vítejte!

5. května 2009 v 13:45 | Petr
Vítejte Na stránkách o skupině Girls Aloud. Stránky se v průběhu několika následujících dnů budou dokončovat a doplňovat.